Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd.

  • Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar tp
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 2227500-3000000
Yıl kurulan 2018
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Guangzhou TP Cloud Power International Construction Machinery Co., Ltd, 【En yüksek güç makineleri teknolojisi ile başlayarak, sonsuz olasılığa meydan okuyarak, dünyaya üstün teknoloji ve yüksek değerli ürünler sağlayarak, daha temiz ve daha konforlu bir dünya toplumu yaratmaya kararlıdır】, araştırma ve geliştirme, üretim, ekskavatör motor parçalarının satışı yoluyla sürdürülebilir kalkınma sağlandı.

 

Ana ürünlerimiz, ekskavatör motorları için piston segmanları, silindir gömlekleri ve güç aktarma organları gibi çeşitli toz metalurjisi parçalarını içerir, müşterilerin ezici çoğunluğu için öncü teknoloji geliştirme kullanarak düşük maliyetli, ürünlerin orijinal değerine sahip oluruz. hafif, düşük yakıt ücreti gibi motorlar 【çevre dostu motor üretimi】 katkı sağlamıştır.Dünyanın birinci sınıf hızıyla en yüksek kaliteyi arıyoruz, birinci sınıf ürünleri verimli bir şekilde üretiyoruz.

 

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 5

Geçmiş

2007 yılında kurulan Guangzhou TP Bulut Güç İnşaat Makine Parçaları Co., Ltd., Çin'deki Japon TP markasının OEM tedarikçisidir. Motor silindir gömleği, piston, segman, silindir gömleği kitleri, silindir kapağı contası, motor üretiminde uzmanlaşmıştır. conta takımları ve diğer çekirdek motor parçaları.Birinci sınıf gelişmiş üretim ve üretim süreci ekipmanlarına, yüksek hassasiyetli otomatik işleme üretim hattına ve küresel gelişmiş metroloji, fiziksel ve kimyasal test ekipmanlarına sahibiz.Kalite hedefi olarak sıfır hata ile ürünler OEM standartlarını ve Euro V çevresel emisyon standartlarını karşılayabilir.

 

'TP Bulut Gücü Hizmeti' ekibi, proje yürütme ve bakım/yedek parça hizmetlerinde özellikle inşaat makineleri endüstrisi pazarı olmak üzere, Çin'in yanı sıra denizaşırı makine endüstrilerine hizmet verme konusunda 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. mühendislik makine motor parçaları endüstrisi.15 yılı aşkın bir süredir İnşaat Makinaları Motor Parçaları Çözümleri vb. konularında faaliyet göstermekteyiz. Şirket, müşteri ihtiyaçlarından başlayarak inşaat makineleri endüstrisi pazarına odaklanmakta, motor yedek parça mesleğini geliştirmekte ve kalite politikası olarak sürekli olarak piyasada en iyi seçim olmakta ısrar etmektedir. ve istikrarlı bir şekilde madencilik makineleri, mühendislik Makineleri, hava makineleri, deniz makineleri ve diğer endüstrileri tedarik etmek, yüksek kaliteli ürünler ve teknik hizmetler sunmaktadır.


Yıllarca süren geliştirmeden sonra, Guangzhou TP Cloud Power İnşaat Makine Parçaları Co.,Ltd.tüm dünyada müşterileri vardır ve müşterilerine çok sayıda profesyonel tavsiye ve profesyonel hizmet ve yüksek kaliteli mekanik ürünler sunan hizmet odaklı bir politika oluşturmuştur.Misyonumuz, müşterilerimize daha kaliteli, daha iyi müşteri hizmetleri ve daha kısa teslim süresi ile ürünler sunmaktır.Suudi Arabistan, Vietnam, Endonezya, İran, Avustralya, Güney Afrika, Rusya gibi dünyanın her yerinden müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

Hizmet

Guangzhou TP Cloud Power International Construction Machinery Co., Ltd, 【En yüksek güç makineleri teknolojisi ile başlayarak, dünyaya üstün teknoloji ve yüksek değerli ürünler sağlayarak, daha temiz ve daha konforlu bir dünya toplumu yaratmaya kararlı, sonsuz olasılığa meydan okuyor, ekskavatör motor parçalarının araştırma-geliştirme, üretim ve satışı yoluyla sürdürülebilir kalkınma sağlanmıştır.

 


Ana ürünlerimiz, ekskavatör motorları için piston segmanları, silindir gömlekleri ve güç aktarma organları gibi çeşitli toz metalurjisi parçalarını içerir, düşük maliyetli müşterilerin ezici çoğunluğu için kurşun adım teknolojisi geliştirme kullanarak, gerçekleştirmek için ürünlerin orijinal değerine sahiptir. hafif, düşük yakıt ücreti gibi motorlar 【çevre dostu motor üretimi】 bir katkı sağlamıştır. Dünyanın birinci sınıf hızıyla en yüksek kaliteyi takip ediyoruz, birinci sınıf ürünleri verimli bir şekilde üretiyoruz.

 

 

Bize Ulaşın:

 

Tiktok:www.tiktok.com/@tp_kervin

 

Instagram:instagram.com/tp_kervin

 

Youtube:https://youtube.com/channel/UCQiB-gDK52HdMwT9ael4ePg

 

LinkedIn:https://www.linkedin.com/posts/%E9%BE%99-%E9%A9%AC-102256236_achiving-a-stronger-driving-force-to-ensure-activity-6933310680833904640-Nzm1?utm_source= Linkedin_share&utm_medium=ios_app

 

Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=100080006281496

 

Twitter:@EdenCai3

Ekibimiz

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou TP Cloud Power Construction Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

Mesaj bırakın